
Соңы басы, 11 мм, он екі қырлы, CrV, 1/2 шаршы астында, хромдалған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13682, 11 мм, 12 қырлы, CrV, 1/2 дюймдік қону алаңы бар хромдалған соңғы розетка — бұл бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу кезінде қолданылатын слесарлық құралға арналған жабдық. 12 қырлы профиль бекіткіш басының беттерімен максималды жанасуды қамтамасыз етеді, бұл жоғары жүктемелер кезінде оның деформациясын азайтады. 30 градус бұрылу бұрышымен айналдыру жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді. Саптама жабдықты орнату және алу, үйде, саяжайда немесе гаражда жөндеу жұмыстарын жүргізу үшін пайдалы. Артықшылықтары Жабдық хром-ванадийлі болаттан жасалған, ал оның жұмыс бөлігінің қаттылығы 42 HRC құрайды, бұл жоғары тозуға төзімділікке кепілдік береді. Жылтыратылған хром-никельді жабын соңғы басын коррозиядан қорғайды, оның қызмет ету мерзімін ұзартады. Қызыл жолақтың арқасында саптаманы басқа құралдардың арасынан оңай табуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 38 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Бастың өлшемі | 11 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996004792 |
- Бағасы: 395 ₸

