
Соңы басы, 14 мм, алтыбұрышты, CrV, 1/2 Stels шаршы астында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін 1/2 дюйм, 14 мм шаршыға арналған CrV болаттан жасалған 6 жақты Stels 13825 соңғы басы қолданылады. Бекіткіштермен жанасу аймағы ұлғайған динамикалық профиль болттардың, гайкалардың және т.б.беттерінің зақымдану қаупін азайтады. Басы шеберханада, саяжайда және үйде жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ қызмет көрсету станциясында және гаражда автокөліктерге техникалық қызмет көрсету үшін пайдалы. Артықшылықтары Басы хром-ванадий тобындағы берік және тозуға төзімді болаттан жасалған, бұл оның қызмет ету мерзімін арттырады. Жұмыс бөлігі 42 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады. Күңгірт хромды жабынның арқасында басы коррозияға төзімді. Қолдан сырғып кетпес үшін бастың корпусына арнайы ойықтар салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 38 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 22 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.058 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Бастың өлшемі | 14 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 6 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Штрих-код | 4044996042725 |
- Бағасы: 417 ₸

