
Шеткі басы 27 мм (ТӨМЕНГІ) Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұштық басы 40Х маркалы болаттан жасалған. Мырышталған. Бас профилі 6 жақты және бұрылу бұрышының қадамы үлкенірек, бұл жұмысты тиімдірек етеді. Ауыстырылатын бастиек 6 жақты бекіткіштері бар жұмыстарда қолданылады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 35 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.138 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Штрих-код | 4606800022592 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

