
Ұзартқыш сым, 150 мм, 3/8, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 150 мм, CrV болаттан жасалған 3/8 дюймдік қосылыс алаңы бар Stels 13905 ұзартқыш сымы бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін шеткі розеткалар мен басқа қондырмалардың тар жерлері мен ойықтарында пайдалануды жеңілдетеді. Оның деформацияға төзімділігі жоғары, өйткені ол хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған. Слесарлық істерде және автомобильдерді жөндеу үшін қолданылады.Артықшылықтарысынғыштық — ұзартқыш сым жоғары беріктігімен және динамикалық жүктемелерге төзімділігімен сипатталады.Коррозияға төзімділік — ұзартқыш сымның беті күңгірт хроммен қапталған, бұл оның тозуға төзімділігін арттырады және тоттың пайда болуына жол бермейді.Сенімді бекіту — саптамалар шарикті бекіткіштің арқасында ұзартқыш сымға мықтап ұсталады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 43 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.15 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Болат маркасы | CrV |
| Ерекшеліктері | прямые |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996106267 |
- Бағасы: 1 271 ₸

