
Қол қысқышы, 180 мм, Спарта жартылай шеңберлі ұстағыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жартылай шеңберлі ұстағышы бар, 180 мм Спарта 184205 қол қысқышы кейінірек дәнекерлеу, кесу, тегістеу және басқа жұмыстар үшін әртүрлі пішіндегі бөлшектерді бекітуге мүмкіндік береді. Слесарлық істерде, құрылыс және жөндеу кезінде, шанақ жұмыстарын жүргізу кезінде, сондай-ақ тұрмыста қолданылады. Артықшылықтары Құрал болаттан жасалған, сондықтан жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Қырлы жұмыс беті бар жақтары сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Жақ ерітіндісінің мөлшері бұранданың көмегімен бірқалыпты реттеледі, бұл оларды бөліктің өлшеміне дәл келтіруге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.328 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996066059 |
- Бағасы: 1 595 ₸

