
Қол қысқышы, 250 мм, жартылай шеңберлі ұстағыш Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
250 мм жартылай шеңберлі ұстағышы бар Спарта 184305 қол қысқышы дайындамалар мен бөлшектерді белгілі бір қалыпта ұстайды, бұл оларды өңдеуді немесе дәнекерлеуді жеңілдетеді. Құрал құрылыста, сантехникалық жұмыстарды орындауда және автокөліктерді жөндеуде қолданылады, сонымен қатар үйде немесе елде пайдалы болады. Артықшылықтары Болат корпус қысқыштың беріктігін және тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Бөлшектердің сенімді ұсталуын қамтамасыз ету үшін жақтардың жұмыс беттерінде ойықтар бар. Үстіңгі тұтқада жақтардың орналасуын реттейтін бұранда бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.465 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 64 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Зажимы с фиксатором |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 184-Бекіткіші бар қысқыштар |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Материал | Болат |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996065625 |
- Бағасы: 1 857 ₸

