
Қашау, 210 х 65 мм, Спарта протекторымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta 187495, 210 x 65 мм протекторы бар қашау-бітеу соққылы-кескіш құралға жатады, оның көмегімен керамикалық плиткаларды, ескі әрлеуді, кірпішті қалау ерітіндісінен тазалауды әртүрлі беттерден жоңқалау жүзеге асырылады. Құрал сонымен қатар үйді, моншаны немесе басқа ғимараттарды үрлеуден қорғау және жылу тиімділігін арттыру үшін ағаш бөренелер кабиналары арасындағы ойықтарды тығыздау үшін тиімді. Қашау-бітеуіш құрылыс алаңында және тұрмыста пайдаланылуы мүмкін. Артықшылықтары Ұзақ мерзімділік және сенімділік — қашаудың жұмыс бөлігі 65Mn сапалы аспаптық болаттан жасалған. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 45 HRC — қашау механикалық кернеулерге төзімділігі мен төзімділігінің жоғарылауымен сипатталады. Жұмыс бөлігінің ені 65 мм — қашау-бітеуіш беттерді жылдамырақ өңдейді және тапсырмаларды шешуді жылдамдатады. Қауіпсіз пайдалану — резеңке протектор балғамен қолдың жарақаттануын болдырмайды және кері соққыдан қорғайды. Резеңкеленген қашау тұтқасы қолға жақсы сәйкес келеді, құралдың дірілі азаяды. Коррозияға төзімділік — қорғаныш эмаль құралдың сынуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.471 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 67 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Ұзындығы | 210 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | С45 |
| Тұтқаның материалы | Резеңке |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 65 мм |
| Штрих-код | 4044996050911 |
- Бағасы: 1 312 ₸

