
Қашау, 250 х 25 мм, мырышталған Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мырышталған қашау 18785, 240 х 25 мм, металл мен тасты өрескел өңдеу үшін балғалар мен балғалармен бірге қолданылады. Мұндай құралмен материалдарды кесуге және сындыруға, ойықтар мен тесіктерді кесуге, ескі әрлеуді алып тастауға, тіпті мүсін өнерінде қолдануға болады. Артықшылықтары Қашау 7ХВ аспаптық легирленген болаттан жасалған және 45 HRC дейін шыңдалған, сондықтан ол берік және жоғары жүктемелерге төтеп бере алады. Аздап күңгірттенген кесу жиегі қашауды қатты тозудан қорғайды. Мырышпен қапталған жабын қашаудың тот басуына және сынуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.567 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 240 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Ұзындығы | 240 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | У7А |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 25 мм |
| Штрих-код | 4607079493229 |
- Бағасы: 1 846 ₸

