
Қашау, 300 х 24 мм, Спарта протекторымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Протекторы бар қашау Спарта 187585, 300 х 24 мм, классикалық жалпақ пішінге ие және бөлшектелгеннен мүсінге дейін кең ауқымды жұмыстарды орындауға мүмкіндік береді. Ол кірпіш, бетон, тас сияқты материалдарды өңдеу үшін пайдалы. Қорғаныс резеңке протекторы құралды пайдалану кезінде қауіпсіздікті қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Қашау марганец қоспасы бар 65 Mn легирленген болаттан жасалған, бұл жоғары беріктік қасиеттері мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жұмыс жиегі 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды және механикалық кернеулерге төтеп бере алады. Резеңкеленген тұтқа ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді және дірілді азайтуға көмектеседі. Қорғаныш эмальмен қаптау коррозияның пайда болуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.429 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 305 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | 65 Mn |
| Тұтқаның материалы | Резеңке |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 24 мм |
| Штрих-код | 4044996050874 |
- Бағасы: 1 177 ₸

