
Керн, 250 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта өзегі 188305, 250 мм, соғу және кесу құралдарының санатына жатады және балғалар мен балғалармен бірге қолданылады. Ол кірпішті, тасты, бетонды және цементті қаптауға арналған, құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Артықшылықтары Керн 65Mn легирленген болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 52 HRC, сондықтан ол өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Резеңке протектор оператордың қолын соққыдан және балғамен немесе балғамен кездейсоқ соғудан қорғау арқылы жұмыс қауіпсіздігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.396 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 67 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 248 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 67 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | С45 |
| Тұтқаның материалы | Резеңке |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049175 |
- Бағасы: 1 086 ₸

