
Керн, 300 мм, протекторы Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta Master протекторы бар өзек 188345, 300 мм, бұрғылау алдында саңылауларды белгілеу үшін қолданылады. Оны кірпішті, тасты және бетонды қаптау үшін де қолдануға болады. Саңылауларды алдын ала жасау жұмыстың дәлдігін арттырады және бұрғының сырғып кету қаупін азайтады. Артықшылықтары Корпус тозуға төзімді 65 Mn легирленген болаттан жасалған, бұл жоғары негізгі ресурсқа кепілдік береді. Жұмыс бөлігінің қаттылығы 45-50 HRC құралдың жоғары беріктік сипаттамаларын қамтамасыз етеді. Протектор шебердің жарақаттануын болдырмайды және оны кері қайтарудан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.528 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 82 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 298 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 82 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | С45 |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049182 |
- Бағасы: 1 416 ₸

