
Қашау-бітеуіш, 215 х 44 мм, үш компонентті эргономикалық тұтқа, қорғаныс протекторы, коррозияға қарсы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті эргономикалық тұтқасы, қорғаныс протекторы және коррозияға қарсы жабыны бар 215 x 44 мм Gross 18705 қашау-бітеуіші ескі тақтайшаларды сындыруға, оқшаулауды орнатуға және үйлердің, моншалардың және басқа құрылыстардың бөренелеріндегі бөрене қабырғаларын бітеуге арналған. Үлкейтілген жұмыс бөлігі бетінің үлкен аумақтарын жылдам өңдеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтарыберіктілік және тозуға төзімділік — шыңдалған хром-ванадийлі болат парақ жоғары ресурсқа ие және ұзақ уақыт қызмет етеді.Тиімді жұмыс — кесу жиегі екі жағынан қайралған.Коррозияға төзімділік — жұмыс бөлігіне қорғаныш эмаль жағылады.Жұмыс бөлігінің қаттылығы 56-62 HRC — қашау-бітеуіш қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және механикалық кернеулерге оңай төтеп береді.Ыңғайлы пайдалану — сырғымайтын резеңкеленген бөлігі және эргономикалық пішіні бар үш компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.Тұтқадағы протектор — шебердің қолдары балғамен кездейсоқ соғылудан қорғалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.689 кг |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 188-Зубила, Керны GROSS |
| Ұзындығы | 215 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Cr-V |
| Тұтқаның материалы | пластик, резина |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 44 мм |
| Штрих-код | 4044996048611 |
- Бағасы: 2 840 ₸

