
Ағаш балға Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш балға 11120 қаңылтыр металдарды тегістеуде, құрастыру және бөлшектеу жұмыстарында қолданылады. Оның классикалық әмбебап конструкциясы бар: ұзындығы 365 мм, салмағы 442 г.Балға күнделікті өмірде және жартылай кәсіби салада нәзік соққы операцияларын орындау қажет болған жағдайда пайдалы. Артықшылықтары Тікбұрышты атқыш пен тұтқа қайың ағашынан жасалған, бұл олардың беріктігін арттырады. Ағаш тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы. Атыс штыры тұтқаға мықтап бекітіледі және жұмыс кезінде құлап кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.442 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 133 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.06.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | № 07-240619-АМ05 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Тверьэкс" сертификаттау және сараптама орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№ 07-240619-АМ05.pdf |
| _пакеттегі ені | 56 мм |
| Атыс штыры | шаршы |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Киянки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 111-Киянки |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Шабуылшының материалы | ағаш |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4606800021960 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

