
Резеңке балға, 1130 г, қара резеңке, Спарта ағаш тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар қара резеңкеден жасалған резеңке балға Спарта 11161, 1130 г, плитка мен ламинат төсеу, металды түзету, жиһаз құрастыру және т.б. үшін қолданылады. Құрал соққыны жақсы сіңіреді және кәсіби типке жатады. Артықшылықтары Штоктар тұтқаға созылған күйде бекітіледі, бұл бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді және оның үзілуіне жол бермейді. Жұмыс бөлігі жағада қаттылығы 80 бірлік резеңкеден жасалған, бұл балғаның механикалық беріктігін арттырады. Екі түсті ағаш тұтқаның кебуден қорғалуын түссіз лакпен қаптау қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 1.594 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 80 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 370 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Атыс штыры | дөңгелек |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 1130 ж |
| Топ | Киянки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 111-Киянки |
| Шабуылшының диаметрі | 89 мм |
| Ұзындығы | 360 мм |
| Шабуылшының материалы | резеңке |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Шабуылшының түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996051253 |
- Бағасы: 1 795 ₸

