
Резеңке балға, 225 г, қара резеңке, Спарта ағаш тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ағаш сабы бар қара резеңкеден жасалған Sparta 111305 резеңке балға, 225 г, плитка мен ламинат төсеу, металды түзету, жиһаз құрастыру және т.б. үшін қолданылады. Құрал соққыны жақсы сіңіреді және кәсіби типке жатады. Артықшылықтары Штоктар тұтқаға созылған күйде бекітіледі, бұл бекітудің сенімділігін қамтамасыз етеді және оның үзілуіне жол бермейді. Жұмыс бөлігі жағада қаттылығы 80 бірлік резеңкеден жасалған, бұл балғаның механикалық беріктігін арттырады. Екі түсті ағаш тұтқаның кебуден қорғалуын түссіз лакпен қаптау қамтамасыз етеді. Балғаның салмағы небәрі 225 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.305 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Атыс штыры | дөңгелек |
| Бренд | SPARTA |
| Шабуылшының салмағы | 225 ж |
| Топ | Киянки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 111-Киянки |
| Шабуылшының диаметрі | 45 мм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Шабуылшының материалы | резеңке |
| Тұтқаның материалы | ағаш |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Шабуылшының түсі | қара |
| Штрих-код | 4044996040424 |
- Бағасы: 577 ₸

