
Қысқыштар Black HeaD, 200 мм, ұштық, резеңкеленген тұтқалар Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шегелерді тарту үшін де, сымдарды тістеу үшін де қолданылады. Қысқыштар көміртекті болаттан жасалған. Кесу жиектерінің қаттылығы – 58 HRC. Тұтқалар ПВХ-мен қапталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Салмақ | 0.316 кг |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 210 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Кенелер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 179-Кенелер |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996065908 |
- Бағасы: 1 219 ₸

