
Қысқыштар, 250 мм (БАҚ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Медиа қысқыштар 17984, 250 мм, құрылыс, монтаждау және басқа да жұмыстарды орындау кезінде шегелерді алу және сымдарды тістеу үшін қолданылады. Дөңгеленген жұмыс бөліктері бар құрал ұсақ және ірі бөлшектерді сенімді түрде ұстайды. Кенелер жеке шеберлер мен кәсіпқойлар үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Қысқыштардың қарапайым конструкциясы оларды пайдаланудың ыңғайлылығы мен қарапайымдылығын қамтамасыз етеді. Құралдың беріктігі мен тозуға төзімділігіне ол жасалған аспаптық көміртекті болат U7 арқасында қол жеткізіледі. Кенелердің 475 г жеңіл салмағы ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.475 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Кенелер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 179-Кенелер |
| Губкалардың материалы | көміртекті болат |
| Тұтқа | құю |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607070050520 |
- Бағасы: 3 074 ₸

