
Г-тәрізді баллонды кілт, 1/2, телескопиялық, 17 х 19 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 14237 телескопиялық L-тәрізді шарикті кілт, 1/2 дюйм, 17 x 19 мм, автомобиль дөңгелектерін алу және орнату кезінде қолданылады. L-тәрізді пішін бекіткіштермен жұмысты жеңілдетеді. Қос алынбалы шеткі розетка 17 және 19 мм болтты қосылыстарға арналған. Кілт гаражда, шиномонтаж станциясында немесе автосервисте пайдалануға арналған, сонымен қатар жолда жүргенде дөңгелекті тез ауыстыруға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Баллон кілті берік хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан жүктемелерге төзімді және жоғары жұмыс ресурсына ие. Телескопиялық тұтқа ұзындығы 300-ден 450 мм-ге дейін созылады, бұл бекіткіштерді орнату және бөлшектеу кезінде айналу моментінің мөлшерін реттеуге мүмкіндік береді. Хром-никельді жабын құралды зақымданудан және коррозиядан қорғайды. Соңғы розетка кілтке шарикті құлыппен мықтап бекітіледі, сондықтан ол жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Кілттің 1/2 дюймдік бекіту квадраты бар, сондықтан оны сәйкес өлшемдегі отырғызу ұясы бар кез келген шеткі розеткалармен пайдалануға болады. Пластикалық бедерлі тұтқа қолмен сырғып кетпейді, бұл құралмен жұмыс істегенде жайлылықты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.055 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 23 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 427 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 137 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 16 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | Г-тәрізді телескопиялық |
| Штрих-код | 4044996060941 |
- Бағасы: 3 130 ₸

