
Екі жақты баллонды кілт 32 х 33 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі жақты шарикті кілт Stels 14297, 32 x 33 мм, қалыңдығы 26 мм және ұзындығы 350 мм, жүк көлігінде және автобустарда шиналарды жөндеу үшін қолданылады. Екі алынбайтын алты қырлы розетка 32 және 33 мм бекіткіштерге сәйкес келеді. Құрал техникалық қызмет көрсету станцияларында қолданылады. Артықшылықтары Жоғары беріктік пен беріктік — құралдың қалыңдығы 26 мм. Маңызды жүктемелерге төзімділік — кілт 45 көміртекті болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 41 HRC қаттылығына дейін шыңдалған (МЕМСТ-қа толық сәйкестік). Кілтті кез келген жағдайда пайдалануға болады — мырыш жабыны оны коррозиядан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 2.375 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 53 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 368 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 54 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 40 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 32 мм |
| Өлшем 2 | 33 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | двухсторонний |
| Штрих-код | 4044996051871 |
- Бағасы: 5 339 ₸

