
Камаз Stels үшін екі жақты баллонды кілт 32 х 38 мм, ұзындығы 500 мм
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14299, 32 x 38 мм, қалыңдығы 26 мм және ұзындығы 500 мм екі жақты шарикті кілт жүк көлігінде, соның ішінде КамАз-да және автобустарда шиналарды орнату үшін қолданылады. Екі алынбайтын алты қырлы розеткалар 32 және 38 мм бекіткіштерге сәйкес келеді. Құрал техникалық қызмет көрсету станцияларында қолданылады. Артықшылықтары Жоғары беріктік пен беріктік — құралдың қалыңдығы 26 мм. Маңызды жүктемелерге төзімділік — кілт 45 көміртекті болаттан жасалған, жұмыс бөліктері 41 HRC қаттылығына дейін шыңдалған (МЕМСТ-қа толық сәйкестік). Кілтті кез келген жағдайда пайдалануға болады — мырыш жабыны оны коррозиядан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 2.888 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 62 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 518 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 40 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 32 мм |
| Өлшем 2 | 38 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | двухсторонний |
| Штрих-код | 4044996051888 |
- Бағасы: 7 027 ₸

