
Баллонды кілт, 17 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14210 баллонды кілт өлшемі 17 мм бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеуге арналған және автомобиль дөңгелектерін монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Ол жол жүру кезінде, автокөлікті өз бетінше жөндеу үшін қажет, сонымен қатар автосервистер мен шиналарды жөндеу станцияларында қолданылады. Артықшылықтары Кілттің L-тәрізді пішіні бекіткіштерді бұрап алу және бұрау кезінде күштерді азайтуға мүмкіндік береді. Құрал берік 45 көміртекті болаттан жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді және берік. Кілттің соңында құралдың мүмкіндіктерін кеңейтетін және оны әртүрлі жөндеу жұмыстарына қолдануға мүмкіндік беретін бекіту қалақшасы бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.575 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 26 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 265 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 14 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | Г-образный |
| Штрих-код | 4044996051895 |
- Бағасы: 1 380 ₸

