
Реттелетін кілт, 150 мм, екі компонентті Спарта тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін кілт Спарта 15541 ұзындығы 150 мм, екі компонентті тұтқасы бар, диаметрі 20 мм-ге дейінгі кез келген бекіткіштермен, соның ішінде жұлдыру өлшемін реттеуге байланысты реттелетін өлшемдермен жұмыс істеуге жарамды. Құрал тұрмыстық мақсатта қолдануға ыңғайлы және қажетті өлшемдегі кілт болмаса, әрқашан құтқаруға келеді. Артықшылықтары Кілт берік және тозуға төзімді 45 көміртекті болаттан жасалған. Фосфатты жабын коррозияның пайда болуына жол бермейді. Кілттегі нақты шкала тамақтың қажетті енін орнатуды жеңілдетеді. Екі бөліктен тұратын тұтқа кілтті қауіпсіз ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқадағы саңылау кілтті ілулі күйде сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.175 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 12 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 165 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 57 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 20 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996054346 |
- Бағасы: 1 265 ₸

