
Шеткі кілт 14 х 15, Л-тәрізді Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14227 14 x 15 мм соңғы L-тәрізді кілт бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. L-тәрізді пішін жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді, сонымен қатар құралды айналдыру кезінде күш-жігерді үнемдейді. Кілт жоғары жүктемелермен кәсіби пайдалануға арналған. Артықшылықтары Мырышталған корпус коррозияға ұшырамайды, сондықтан кілт ұзақ уақыт қызмет етеді. Кілтте әртүрлі өлшемдегі бекіткіштер үшін диаметрі 14 мм және 15 мм болатын екі жұмыс профилі бар. Кілттің салмағы небәрі 212 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.212 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 10 мм |
| Өлшем 1 | 14 мм |
| Өлшем 2 | 15 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | Г-образный двусторонний |
| Нысан | л-тәрізді |
| Штрих-код | 4044996055343 |
- Бағасы: 535 ₸

