
Шеткі кілт 8 х 10, Л-тәрізді Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14220 8 x 10 мм соңғы L-тәрізді кілт бекіткіштерді орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. L-тәрізді пішін жету қиын жерлерде жұмыс істеуді жеңілдетеді, сонымен қатар құралды айналдыру кезінде күш-жігерді үнемдейді. Кілт жоғары жүктемелермен кәсіби пайдалануға арналған. Артықшылықтары Мырышталған корпус коррозияға ұшырамайды, сондықтан кілт ұзақ уақыт қызмет етеді. Кілтте әртүрлі өлшемдегі бекіткіштер үшін диаметрі 8 мм және 10 мм болатын екі жұмыс профилі бар. Кілттің салмағы небәрі 182 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.182 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 10 мм |
| Өлшем 1 | 8 мм |
| Өлшем 2 | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | Г-образный двусторонний |
| Нысан | л-тәрізді |
| Штрих-код | 4044996055350 |
- Бағасы: 427 ₸

