
Бұрыштық өту кілті 13 мм Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14234, 13 мм бұрыштық өту кілтін жеке және кәсіби шеберлер қол жеткізу қиын жерлерде жұмыс істеу қажет болған жағдайда, кәдімгі ашық немесе қорапты кілт бекіткіштерге жетпеген кезде пайдаланады. Кілтті күш-жігерді арттыру қажет болғанда рұқсат етілген шекті жүктемелермен пайдалануға болады. Артықшылықтары Қорғаныш хром жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді, бұл кілттің қызмет ету мерзімін ұзартады. Кілт толығымен термиялық өңдеуден өтті, соның арқасында жоғары беріктік пен жүктемелерге төзімділікке қол жеткізілді. Кілттің ұзын жағын ойықтардағы бұрандалы қосылыстарды/шпилькаларды монтаждау және бөлшектеу үшін жұмысшы ретінде пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.183 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 16 мм |
| Өлшем 1 | 13 мм |
| Өлшем 2 | 13 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | угловой проходной |
| Нысан | л-тәрізді |
| Штрих-код | 4044996055787 |
- Бағасы: 926 ₸

