
Кілт-шарлы крест, 17 х 19 х 21 мм, шаршы 1/2, қалыңдығы 14 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Цилиндр кілті-крест Сибртех 14258 шаршы 1/2 дюйм, штангалардың қалыңдығы 14 мм және розетка өлшемдері 17, 19, 21 мм автомобиль дөңгелектерін алу және орнату үшін қолданылады. Ең көп таралған өлшемдегі доңғалақ гайкалары мен болттары үшін 3 алынбайтын алтыбұрышты розеткалармен жабдықталған. Құрал шина жөндеу станциялары мен автосервис қызметкерлеріне пайдалы болады, сонымен қатар көлік иелеріне де пайдалы болады. Артықшылықтары 14 мм штангалар тік бұрыштарда дәнекерленген, сондықтан құрал жоғары жүктемелерге төзімді. Кілттің материалы көміртекті болат 40, жұмыс бөліктерінің қаттылығы 41 HRC, сондықтан оның жақсы беріктік сипаттамалары және жоғары жұмыс ресурсы бар. Құрал коррозияға қарсы хромды жабынының арқасында тоттан қорықпайды. Кілт 1/2 дюймдік қосылым квадратымен жабдықталған, сондықтан оны сәйкес өлшемдегі отырғызу ұясы бар кез келген шеткі розеткалармен пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.016 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 300 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 330 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 14 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Өлшем 3 | 21 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | крестовой |
| Штрих-код | 4044996055862 |
- Бағасы: 1 354 ₸

