
Кілт-шарлы крест, 17 х 19 х 21 мм, шаршы астында 1/2, қалыңдығы 16 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 14247, 17 x 19 x 21 мм шарикті кілт-крест, 1/2 дюймдік шаршы, штангалардың қалыңдығы 16 мм, автомобиль дөңгелектерін орнатуға және алуға арналған. Ол қолдануда жан-жақты, себебі жалпы өлшемдері 17, 19, 21 мм бекіткіштерге жарамды. Бекіткіштерге зақым келтірместен біркелкі әсер етеді. Техникалық қызмет көрсету және шиналарды монтаждау станцияларында пайдаланылады, автокөлікті өз бетінше жөндеуге немесе жол жүру кезінде дөңгелекті ауыстыруға ыңғайлы. Артықшылықтары Кілттің материалы көміртекті болат 45, жұмыс бөліктерінің қаттылығы 41 HRC, бұл жоғары жүктемелерге төзімділікті қамтамасыз етеді. Шыбықтардың қалыңдығы 16 мм, сондықтан кілт айтарлықтай механикалық кернеулерге төтеп бере алады және жоғары жұмыс ресурсына ие. Құрал мырышталған, сондықтан коррозияға төзімді. Штангалар 90 градус бұрышта дәнекерленген, бұл бекіткіштерге айтарлықтай айналу моментін қолдануға мүмкіндік береді, сонымен бірге процесте күш-жігерді үнемдейді. Кілттің 1/2 дюймдік бекіту квадраты бар, сондықтан оны сәйкес өлшемдегі отырғызу ұясы бар кез келген шеткі розеткалармен пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 1.288 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 16 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Өлшем 3 | 21 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | крестовой |
| Штрих-код | 4044996055879 |
- Бағасы: 3 115 ₸

