
Кілт-шарлы крест, 17 х 19 х 21 х 22 мм, қалыңдығы 14 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Штангалардың қалыңдығы 14 мм және бас өлшемдері 17, 19, 21 және 22 мм болатын Sibrtech 14257 шарикті кілт-крест автомобиль дөңгелектерін алу және орнату үшін қолданылады. Ең көп таралған өлшемдегі доңғалақ гайкалары мен болттары үшін 4 алынбайтын алтыбұрышты розеткалармен жабдықталған. Құрал шина жөндеу станциялары мен автосервис қызметкерлеріне пайдалы болады, сонымен қатар көлік иелеріне де пайдалы болады. Артықшылықтары 14 мм штангалар тік бұрыштарда дәнекерленген, сондықтан құрал жоғары жүктемелерге төзімді. Кілттің материалы көміртекті болат 40, жұмыс бөліктерінің қаттылығы 41 HRC, сондықтан оның жақсы беріктік сипаттамалары және жоғары жұмыс ресурсы бар. Құрал коррозияға қарсы хромды жабынының арқасында тоттан қорықпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.079 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Штанганың диаметрі | 14 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 17 мм |
| Өлшем 2 | 19 мм |
| Өлшем 3 | 21 мм |
| Өлшем 4 | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Форма-фактор | крестовой |
| Штрих-код | 4044996055909 |
- Бағасы: 1 358 ₸

