
7 элементтен тұратын құбырлы шеткі кілттер жинағы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 13719 құбырлы розетка кілттерінің жинағы, 7 дана, алтыбұрышты профилі бар бекіткіштермен жұмыс істегенде кәсіби және жеке шеберлер үшін пайдалы болады. Құбырлы конструкция қол жеткізу қиын жерлерде монтаждау/бөлшектеуді жүргізуге мүмкіндік береді. Жинақтағы қақпаның көмегімен кілт айналады. Артықшылықтары Кілттер сенімділігі мен беріктігімен ерекшеленеді, өйткені олар жоғары сапалы көміртекті болаттан жасалған 45. Хром-никельді жабын құралдарға жоғары коррозияға төзімділік береді. Жиынтықта негізгі өлшемдердің 6 кілті бар, сондықтан бекіткіштерге байланысты сәйкес опцияны таңдау оңай. Бұралмалы сөмке кілттерді ыңғайлы сақтауды, сондай-ақ қауіпсіз тасымалдауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.625 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 48 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 197 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 69 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ключи балонные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 142-Балондық кілттер |
| Пәндер саны | 7 |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996069715 |
- Бағасы: 4 381 ₸

