
Жағасы бір тұтқалы, 380 мм, шарнирінде 1/2 квадраты бар, CrV, хромдалған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 14066 хромдалған бір тұтқалы жаға, 380 мм, топсасында 1/2 дюймдік шаршысы бар, CrV, соңғы розеткалармен бірге пайдаланылады. Құрал болттар мен гайкаларды бұрап, бұрап алуға мүмкіндік береді. Ол үйде, саяжайда, гаражда пайдалы болады, жөндеу кезінде немесе құрылыс алаңында пайдалы болады. Артықшылықтары Топсалы қосылыс жағаның бұрышын 180° өзгертуге мүмкіндік береді және жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Ұзындығы 380 мм рычаг айтарлықтай айналу моментін жасайды, соның арқасында ол кез келген күрделіліктегі тапсырмаларды тиімді орындайды. Құрал хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл оның беріктігі мен беріктігіне кепілдік береді. Хромды жабын жағаны коррозиядан сенімді қорғайды. Шарлы бекіткіш саптаманы мықтап ұстайды, жұмыс кезінде оның сырғып кетуіне жол бермейді. Тұтқа жағаның қолға сырғып кетуіне жол бермейтін арнайы ойықтармен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Болат маркасы | CrV |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.636 кг |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Ерекшеліктері | шарнирные |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996018713 |
- Бағасы: 4 997 ₸

