
Телескопиялық ысырмалы кілт 1/2, 305-445 мм, CrV, хромдалған, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14070 телескопиялық хромдалған ысырмалы кілт, 305-445 мм, CrV болаттан жасалған, 1/2 дюймдік қосылыс шаршысы және 2 компонентті тұтқасы бар, бұрандалы қосылыстары бар монтаждау жұмыстарына арналған. Әсіресе жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі телескопиялық тұтқаның патенттелген бекіту механизмі бар. Оның ұзындығын 305-тен 445 мм-ге дейін өзгертуге болады. Құрал слесарлық шеберханаларда, автосервистерде қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы.Артықшылықтарыжоғары тозуға төзімділік — кілт-ратчет хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған.Төзімділік — хромдалған беті тотқа және агрессивті заттардың әсеріне төзімді.Жетілдірілген мүмкіндіктер — қайтымды механизм құралды бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін пайдалануға мүмкіндік береді.Жабдықты оңай ауыстыру — жылдам қалпына келтіру түймесі қондырмаларды алып тастауды және орнатуды жеңілдетеді.Жұмыстың жоғары бірқалыпты болуы — 72 тісті ысырма механизмінің қадамы 5 градус.Қондырманың сенімді бекітілуі — шарикті жалғаушы шаршының арқасында қондырма жұмыс кезінде секіріп кетпейді.Ыңғайлы пайдалану — ыңғайлы екі компонентті тұтқа қолға мықтап орналасады және алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 1.005 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 380 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 68 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055282 |
- Бағасы: 11 678 ₸

