
Телескопиялық ысырмалы кілт 1/4, 150-200 мм, CrV, хромдалған, екі компонентті тұтқа Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 14074 телескопиялық хромдалған ысырмалы кілт, 150-200 мм, CrV болаттан жасалған, 1/4 дюймдік қосылыс шаршысы және 2 компонентті тұтқасы бар, бұрандалы қосылыстары бар монтаждау жұмыстарына арналған. Әсіресе жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы, себебі телескопиялық тұтқаның патенттелген бекіту механизмі бар. Оның ұзындығын 150-ден 200 мм-ге дейін өзгертуге болады. Құрал слесарлық шеберханаларда, автосервистерде қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы.Артықшылықтарыжоғары тозуға төзімділік — кілт-ратчет хром-ванадий тобындағы берік болаттан жасалған.Төзімділік — хромдалған беті тотқа және агрессивті заттардың әсеріне төзімді.Жетілдірілген мүмкіндіктер — қайтымды механизм құралды бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін пайдалануға мүмкіндік береді.Жабдықты оңай ауыстыру — жылдам қалпына келтіру түймесі қондырмаларды алып тастауды және орнатуды жеңілдетеді.Жұмыстың жоғары бірқалыпты болуы — 72 тісті ысырма механизмінің қадамы 5 градус.Қондырманың сенімді бекітілуі — шарикті жалғаушы шаршының арқасында қондырма жұмыс кезінде секіріп кетпейді.Ыңғайлы пайдалану — ыңғайлы екі компонентті тұтқа қолға мықтап орналасады және алақаннан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.207 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 217 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 54 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996055299 |
- Бағасы: 7 639 ₸

