
Ажыратқышы бар 1/2 ысырма кілт, CrV, хромдалған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 1/2 дюйм, қосқышы бар CrV болаттан жасалған Matrix 14015 хромдалған ысырма кілті - бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған қол құралы. 1/2 дюймдік қону ұясы бар соңғы бастармен үйлесімді. Жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдететін ысырма механизмімен жабдықталған. Аспап техниканы, автомобильдерді жөндеу үшін қолданылады, тұрмыста да қолданылады. Артықшылықтары Кілт хром-ванадий тобындағы жоғары сапалы болаттан жасалған, беріктігі мен жүктемелерге төзімділігімен ерекшеленеді. Хром жабыны коррозияның пайда болуынан қорғауды қамтамасыз етеді. Соңғы розетка жұмыс істеп тұрған кезде секірмейді, өйткені ол металл шарикті құлыппен мықтап ұсталады. Қайтымды механизм айналу бағытын жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Жылдам ысыру функциясын пайдаланып, саптаманы бірнеше секунд ішінде ауыстыруға болады. Тұтқаның текстуралы беті сырғуды болдырмайды, сондықтан кілтпен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.648 кг |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996005133 |
- Бағасы: 4 781 ₸

