
1/4 ысырма кілті, CrV, Спарта қосқышы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілт-ратчет Sparta 140205 болаттан жасалған CrV, 1/4 дюймдік шаршы мен қосқышы бар, болттар мен гайкаларды розеткалардың көмегімен монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Ратчет механизмімен жабдықталған, соның арқасында оны шектеулі кеңістікте жұмыс істеу үшін пайдалануға болады. Жөндеу шеберханасында, автосервисте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда ыңғайлы болады. Артықшылықтары Кілт материалы — жоғары беріктік сипаттамалары мен тозуға төзімділікті қамтамасыз ететін хром-ванадий тобының болаты. Кілттің беті хромдалған, бұл оның беріктігін және коррозиядан қорғалуын қамтамасыз етеді. Коммутатор айналу бағытын жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Жылдам қалпына келтіру мүмкіндігі бар — саптаманы ауыстыру бірнеше секундты алады. Шарлы бекіткіш соңғы розетканы және басқа қондырмаларды мықтап ұстайды — олар жұмыс кезінде кері серпілмейді. Бедерлі беті бар тұтқаның арқасында кілт қолдан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.136 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996056074 |
- Бағасы: 1 226 ₸

