
Кілт-ысырма 3/8, 72 тіс, жылдам қалпына келтірумен, CrV, екі компонентті сабы Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілт-ратчет Matrix 14092, 72 тісті, CrV болаттан жасалған, 3/8 дюймдік бекіту алаңы және жылдам қалпына келтіру, 2 компонентті тұтқасы бар, бұрандалы қосылыстарды әртүрлі өлшемдегі розеткаларды пайдаланып жылдам және біркелкі орнатуға және бөлшектеуге мүмкіндік береді. 72 тісті және 5 градустық қадамы бар ысырма механизмі тар жағдайларда жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кілт автосервисте, слесарлық шеберханада, сондай-ақ үйде, саяжайда немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт беріктігі мен тозуға төзімділігін қамтамасыз ету үшін жоғары сапалы хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Құрал коррозиядан және коррозиялық заттардың әсерінен қорғайтын полипропиленмен қапталған — бұл кілттің қызмет ету мерзімін ұзартады. Жылдам ысыру түймесі саптаманы бірнеше секунд ішінде ауыстыруға мүмкіндік береді. Ысырмалы кілт қайтымды механизммен жабдықталған, соның арқасында бекіткіштерді бұраудан бұрауға бірден өтуге болады. Шары бар жалғаушы шаршы қондырмалардың сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді. Екі компонентті тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.277 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996056104 |
- Бағасы: 4 069 ₸

