
3/8 ысырма кілті, CrV, Спарта қосқышы бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілт-ратчет Sparta 140405 болаттан жасалған CrV, с присоединительным квадратом 3/8 дюйм және ауыстырып-қосқышпен үшін қолданылады монтаждау және бөлшектеу болттар мен гайкаларды көмегімен ұштық розеткалар. Ратчет механизмімен жабдықталған, соның арқасында оны шектеулі кеңістікте жұмыс істеу үшін пайдалануға болады. Жөндеу шеберханасында, автосервисте, сондай-ақ үйде немесе саяжайда ыңғайлы болады. Артықшылықтары Кілт материалы — жоғары беріктік сипаттамалары мен тозуға төзімділікті қамтамасыз ететін хром-ванадий тобының болаты. Кілттің беті хромдалған, бұл оның беріктігін және коррозиядан қорғалуын қамтамасыз етеді. Коммутатор айналу бағытын жылдам өзгертуге мүмкіндік береді. Жылдам қалпына келтіру мүмкіндігі бар — саптаманы ауыстыру бірнеше секундты алады. Шарлы бекіткіш соңғы розетканы және басқа қондырмаларды мықтап ұстайды — олар жұмыс кезінде кері серпілмейді. Бедерлі беті бар тұтқаның арқасында кілт қолдан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.223 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 185 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 32 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996056128 |
- Бағасы: 1 306 ₸

