
1/2 Matrix ысырма кілтіне арналған жөндеу жинағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
1/2 дюймдік қону алаңы бар Matrix 14001 жөндеу жинағы ысырма кілтінің жұмысын қалпына келтіруге мүмкіндік береді. Оның көмегімен жетілдірілген механизмді қалпына келтіруге немесе оны жұмыс күйінде ұстауға болады. Жинақтың арқасында жаңа құрал сатып алудың қажеті жоқ. Артықшылықтары 72 тісті ысырма механизмі жұмсақ және тегіс жұмыс істейді. Жинақ жөндеуге қажеттінің барлығын қамтиды. Жинақ 14082, 14090, 14092 және 14094 ысырмаларына сәйкес келеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 90 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.148 кг |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996086095 |
- Бағасы: 2 411 ₸

