
Крутящий кілт, 70-350 Нм, 1/2, CrV, хромдалған Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 14162 1/2 дюймдік хромдалған 1/2 дюймдік крутящий крутящий кілт, Crv бұрандалы қосылымдарды қатайту кезінде күш моментін басқаруға мүмкіндік береді. Құрал 70-тен 350 Нм-ге дейінгі максималды күшпен жұмыс істеуге арналған. Шертпелі басқару механизмі нашар көрінетін жағдайларда жұмыс істегенде ыңғайлы. Кілт жөндеу шеберханаларында, қызмет көрсету станциясында қолданылады, сонымен қатар автокөліктерге өздігінен қызмет көрсету үшін пайдалы. Артықшылықтары Құрал берік және механикалық кернеулерге төзімді, өйткені ол жоғары берік хром-ванадийлі болаттан жасалған. Хромдалған корпус коррозиядан қорықпайды. Кілт ысырмалы механизмнің арқасында бекіткіштердің бірқалыпты тартылуын қамтамасыз етеді. Реверстің болуы кілтті сол жақ бұрандасы бар болттар мен гайкаларды орнату үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Құрал пластик қапшыққа салынған, сондықтан оны сақтау және тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.988 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 658 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 141-Ключи динамометрические |
| Өлшеу диапазоны дейін | 350 Нм |
| Өлшеу диапазоны бастап | 70 Нм |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4044996051994 |
- Бағасы: 33 696 ₸

