
Крутящий кілт, 12.5 мм (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кілт крутящий түбі 14150, 12,5 мм, 1/2 дюймдік бекіту алаңы бар, бекіткіштерді дәл белгіленген күшпен қатайтуға арналған. 32-120 Нм диапазонында күш моментін басқаруға мүмкіндік беретін шкаламен жабдықталған. Құрал жабдықты құрастыру және техникалық қызмет көрсетуде қолданылады, сонымен қатар көлік құралдарын жөндеуге қолданылады. Артықшылықтары Тозуға төзімділіктің жоғары көрсеткіші — кілт берік 45 көміртекті болаттан жасалған. Төзімділік — беті хромдалған, бұл зақымданудан және коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді. Ыңғайлы сақтау және тасымалдау — кілт тасымалдау тұтқасы бар қауіпсіз пластик қорапта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 0.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 141-Ключи динамометрические |
| Өлшеу диапазоны дейін | 120 Нм |
| Өлшеу диапазоны бастап | 32 Нм |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Штрих-код | 4606800023810 |
- Бағасы: 6 509 ₸

