
Құрама кілт, 9 мм, Сибртех сары мырыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сары мырышпен қапталған Сибртех 14975, 9 мм құрама кілт бұрандалы қосылыстары бар монтаждау және монтаждау жұмыстарына арналған. Қараған және сақиналы жұтқыншақтың болуы кілтті қолдануда әмбебап етеді. 12 қырлы профилі бар қақпақ бекіткішті мықтап ұстайды, бұл оның деформациялану қаупін азайтады. Кілт құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады, жабдықты құрастыру және бөлшектеу үшін пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде қажет. Артықшылықтары Құрал 45 төзімді көміртекті болаттан жасалған, жұмыс бөлігі 42 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл ГОСТ талаптарына сәйкес келеді. Қақпақ кілт жазықтығына 15 градус бұрышта орналасқан, бұл жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Сары мырыш жабыны зақымданудан және коррозиядан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.035 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 130 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ключи комбинированные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 149-Біріктірілген кілттер /Ресей/ |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 9 мм |
| Өлшем 2 | 9 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996053684 |
- Бағасы: 272 ₸

