
Құрама кілт, 7 мм, CrV, фосфатталған, МЕМСТ 16983 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген кілт Сибртех 14902 болаттан жасалған CrV, 7 мм, фосфатталған, МЕМСТ 16983, 6 жақты немесе 12 жақты бас профилі бар бекіткіштерді бұрап алуға және бұрауға арналған. 12 қырлы сақиналы жұтқыншақтың ішкі беті кілтті небәрі 30 градусқа бұруға мүмкіндік береді, бұл тар жағдайларда жұмыс істеуді жеңілдетеді. Кілт слесарлық-монтаждау жұмыстары үшін пайдаланылады, құрылыста, жөндеу кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Құрал жоғары беріктігімен ерекшеленеді, өйткені болаттан жасалған хромованадиевой тобының технологиясы бойынша ыстық соғу. Кілт сөндірілген және шыңдалған, жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42-47 HRC, сондықтан ол тозуға және кернеуге төзімді. Ұзақ қызмет ету мерзімі өнімді коррозиядан қорғайтын фосфатталған жабынмен қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.022 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 15 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Ключи комбинированные |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 149-Біріктірілген кілттер /Ресей/ |
| Өлшем 1 | 7 мм |
| Өлшем 2 | 7 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996053714 |
- Бағасы: 275 ₸

