
Соқпалы сақиналы кілт, 24 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақиналы соққы кілті Сибртех 14269, 24 мм, сәйкес өлшемдегі бұрандалы қосылыстарды бұрап алуға және бұрауға мүмкіндік береді. Оның 12 қырлы профилі бар, соның арқасында бекіткіштің басын мықтап ұстайды. Құрал шектеулі кеңістікте жұмыс істеуге ыңғайлы — оны қайта реттеу үшін оны 30 градусқа бұру жеткілікті. Кілт слесарлық шеберханаларда қолданылады, жөндеу кезінде, сондай-ақ тұрмыстық міндеттерді шешу үшін пайдалы болады. Артықшылықтары Кілттің бір жағы қалыңдатылған және соққыға арналған, сондықтан ол тығыз бекіткіштермен жұмыс істегенде тиімді. Құрал жоғары жүктемелерге төтеп бере алатын берік 45 көміртекті болаттан жасалған. Кілтті өндіруде фосфаттау технологиясы қолданылады, сондықтан ол коррозияға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 170 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 46 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Жиналмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 146-Ключи накидные, ударные, прокачные |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 24 мм |
| Өлшем 2 | 24 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996052199 |
- Бағасы: 2 609 ₸

