
Жапсырма кілт, 13 х 17 мм, Сибртех сары мырыш
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сары мырышпен қапталған Sibrtech 14622 қорап кілті диаметрі 13 және 17 мм алтыбұрышты бұрандалы қосылыстарды орнату және бөлшектеу үшін қолданылады. Гаражда, шағын өндірісте және тұрмыста монтаждау жұмыстарын жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Сақиналы профиль бекіткіштің қақпағын толығымен ұстайды, сондықтан тіпті тотыққан болттарды, гайкаларды және т.б. кілтпен бұрап алу оңай. Артықшылықтары Кілт сапалы 45 көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол беріктікке ие және ұзақ уақыт қызмет етеді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 42 HRC құрайды, бұл МЕМСТ (41-46 HRC) талаптарына сәйкес келеді. Сары мырыштан жасалған жабын коррозияның пайда болуынан қорғауға кепілдік береді. әрбір сақиналы жұлдырудың 12 қырлы профилі бекіткіштің бүкіл периметрі бойынша сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді және оның беттерінің зақымдану қаупін азайтады. Тұтқаға қатысты ығысқан жұмыс бөліктері кілтпен жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.147 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 236 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 25 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 32 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Жиналмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 146-Ключи накидные, ударные, прокачные |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 13 мм |
| Өлшем 2 | 17 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996054148 |
- Бағасы: 947 ₸

