
Айдау кілті, 10 х 13 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сору кілті Сибртех 14268, 10 x 13 мм, автомобильдің тежеу жүйесін жөндеу үшін пайдаланылады және қышқылданған фитингтерді бұрап алуға мүмкіндік береді. Өлшемдері 10 және 13 мм болатын 2 жұмыс басымен жабдықталған. Арнайы саңылау кілтті түтікке сырғытуға мүмкіндік береді, ал бұрау бұрандасы гайкадағы басты мықтап бекітеді. Автосервистерде қажетті құрал болып табылады. Артықшылықтары Розетка гайканы мықтап қысады, сондықтан бекіткіштердің беттері бұрап алған кезде "жалап кетпейді". Кілт берік және берік, себебі ол 45 қатты көміртекті болаттан жасалған. Сары мырыш жабыны құралды коррозиядан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.145 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Жиналмалы кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 146-Ключи накидные, ударные, прокачные |
| Болат маркасы | 45 |
| Өлшем 1 | 10 мм |
| Өлшем 2 | 13 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996054278 |
- Бағасы: 1 246 ₸

