
Реттелетін кілт, 300 мм, CrV Барс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін кілт Барс 15508, 300 мм, кәдімгі кілттердің тұтас жинағын ауыстырады. Ол бекіту элементтерін монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Губкаларды нақты белгіленген қашықтыққа таратуға болады, бұл әртүрлі өлшемдегі бөлшектерді бұрауға мүмкіндік береді. Реттелетін кілт слесарлық, сантехникалық, жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт күшейтілген конструкциясы мен жоғары сапалы өндіріс материалы — шыңдалған хром-ванадийлі болаттың арқасында жоғары беріктікке ие. Құрт бұрандалы механизмнің фосфатты жабыны оның коррозияға және тозуға төзімділігін береді. Губкадағы өлшеу шкаласы орындалатын жұмыстардың дәлдігін арттырады. Аспалы сақтауға арналған тесігі бар құю тұтқасы қолыңызға қауіпсіз және ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Барс |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.671 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | БАРС |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 35 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996054322 |
- Бағасы: 2 495 ₸

