
Реттелетін кілт, 150 мм (ТӨМЕНГІ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін кілт НИЗ 15570 ұзындығы 150 мм — стандартты және стандартты емес өлшемдегі бекіткіштермен жұмыс істеуге арналған әмбебап құрал. Ол слесарлық-монтаждау жұмыстарын, жиһазды жөндеуді, тұрмыстық техникаға техникалық қызмет көрсетуді және т.б. жүргізуде таптырмайтын көмекшіге айналады. Жұтқыншақтың максималды ені 20 мм, сондықтан ол шағын тұрмыстық жұмыстарға оңтайлы сәйкес келеді. Артықшылықтары Кілтті жасауда қолданылатын 45 көміртекті болат оның сапасы мен беріктігінің кепілі болып табылады. Қорғаныш мырыш жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Губкадағы өлшеуіш таспа дәлдік пен жұмыс ыңғайлылығын арттырады. Кілттің салмағы аз болғандықтан, шебер жұмыс көлемі үлкен болса да шаршамайды. Тұтқадағы арнайы саңылау кілтті ілулі күйде сақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.131 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 20 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800024022 |
- Бағасы: 1 401 ₸

