
Реттелетін кілт, 150 мм, реттелетін жақ, екі компонентті тұтқа Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін кілт Matrix 15516 реттелетін жақпен және екі компонентті тұтқамен, 150 мм, монтаждау жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік береді. Реттелетін жақтардың арқасында құрал кілттердің тұтас арсеналын алмастыра алады, өйткені ол әртүрлі өлшемдегі болттарды өңдей алады. Ал ойықтары бар реттелетін жақ кілтті құбырлар сияқты арнайы профильсіз бөлшектермен жұмыс істеу үшін пайдалануға мүмкіндік береді. Артықшылықтары 40 CRV хром-ванадийлі болаттан жасалғандықтан кілттің жоғары беріктігі мен тозуға төзімділігіне қол жеткізіледі. Кілттің хромды жабыны жоғары коррозияға төзімділікті қамтамасыз етеді. Градуирлеу және нүктелік тәуекел губкаларды нақты белгіленген қашықтыққа таратуға мүмкіндік береді. Бедерлі және саусақ асты тіректері бар екі компонентті тұтқа жұмыстың ыңғайлылығын арттырмайды, өйткені ол терлесе де қолға сырғып кетпейді. Жеңіл салмағының арқасында кілт қолға қатты күш түсірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.177 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 218 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 91 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 20 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | реттелетін губка |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996049403 |
- Бағасы: 2 515 ₸

