
Реттелетін кілт, 250 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Реттелетін кілт Matrix 15505, 250 мм, кәдімгі кілттердің тұтас жинағын ауыстырады. Ол бекіту элементтерін монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. Губкаларды нақты белгіленген қашықтыққа таратуға болады, бұл әртүрлі өлшемдегі бөлшектерді бұрауға мүмкіндік береді. Реттелетін кілт слесарлық, сантехникалық, жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт сапалы өндіріс материалы — селективті шыңдалған көміртекті болат 45 арқасында жоғары беріктікке ие. Құрт бұрандалы механизмнің фосфатты жабыны оның коррозияға және тозуға төзімділігін береді. Губкалардағы градуирлеу және нүктелік қатерлер жүргізілетін жұмыстардың дәлдігін арттырады. Аспалы сақтауға арналған тесігі бар құю тұтқасы қолыңызға қауіпсіз және ыңғайлы орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.504 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 16 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 333 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 111 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 30 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996006758 |
- Бағасы: 2 468 ₸

