
Реттелетін кілт, 260 мм, диэлектрлік жабыны бар, 1000 В дейін, (НИЗ) Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 15588 мм, ұзындығы 260 мм, диэлектрлік жабыны 1000 В-қа дейінгі реттелетін кілт әртүрлі диаметрлі бекіткіштермен монтаждау және монтаждау жұмыстарын орындау кезінде қолданылады. Бұл автомобильдерді, жиһаздарды, тұрмыстық техниканы және т.б. Екі қабатты пластизолдан жасалған диалектикалық жабынның арқасында жұмысты орындау кезінде қауіпсіздік қамтамасыз етіледі. Маңызды — қауіпсіздік шаралары бойынша диэлектрлік жабыны бар құралды пайдаланған кезде де кернеуде жұмыс істеуге тыйым салынады! Артықшылықтары Кілт 45 көміртекті болаттан жасалған, сондықтан механикалық кернеулерге төзімді және жоғары беріктікке ие. Мырыш жабыны коррозияның пайда болуына және кілттің бұзылуына жол бермейді. Шектеуіш тірегі бар тұтқа қолға ыңғайлы орналасады және қолдың сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 255 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 24.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ОС"ЦПС" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС N RU Д-RU.НА99.В.01293-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 67 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 260 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 30 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | диэлектрическое покрытие |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4607126250546 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

