
Реттелетін кілт, 450 мм, хромдалған Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Хромдалған реттелетін кілт Спарта 155455, 450 мм, — шағын жөндеу жұмыстарын жүргізетін шеберлер үшін әмбебап және арзан шешім. Жұтқыншақтың өлшемін реттеу әртүрлі бекіткіштермен, соның ішінде реттелетін өлшемдермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кілт слесарлар, сантехниктер, автомеханиктер және жаңадан бастаған шеберлер үшін пайдалы. Артықшылықтары Сапалы өнімділік кілттің ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді: ол селективті сөндіруден өткен 45 аспаптық көміртекті болаттан жасалған. Қорғаныш хром жабыны құрттың бұрандалы механизміне коррозияға төзімділік береді. Жұмыстың дәлдігін қамтамасыз ету үшін кілтте градуирлеу, ал жақтарда нүктелік тәуекел қолданылады. Кілттің салмағы аз болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.667 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 470 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 450 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 50 мм |
| Болат маркасы | 45 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996048581 |
- Бағасы: 7 417 ₸

